Chit ~ Chat
 1. 17/12 14:43 parzmore: parzmore
 2. 24/5 19:12 ThomasGarbin: www.computerfire.it
 3. 3/3 19:07 Next94: Me coni nje mesazh kur te mundeni.
 4. 3/3 19:06 Next94: Do te doja qe te flisja me Aministratorin e kesaj faqeje nese ka mundesi menjehere.
 5. 26/1 20:01 Piero**: Buona serata a tutti Ciao
 6. 8/1 22:50 durrsaku: mirmbrema tirana
 7. 25/10 16:32 Awansat: buon pomeriggio
 8. 5/3 7:43 ommonimo: shum thate ktu :-)
 9. 27/1 11:15 Etore: si jeni mo te vrare lol
 10. 25/1 0:07 el_a: mirmbrėma
 11. 24/1 23:14 Kenton: ciao miq ,)
 12. 24/1 17:18 ommonimo: sssalve chit-chatista/e -)
 13. 24/1 21:49 Eni: pėrshėndetje newentry, pėrshėndetje tė gjithė
 14. 23/1 22:06 ARMANDA: Pėrshėndetje newentry!
 15. 23/1 19:45 newentry: pėrshėndetje tiranaforum
 16. 16/1 18:39 ommonimo: iluzione :-)
 17. 16/1 18:35 Eni: ashtu kam degjuar dhe un Mirroor :) Eshte bere nje film per 2012, Filmin nuk e kam pare por me kan treguar qe esht tragjedi per ju Mushkujt lol
 18. 16/1 15:17 Red_i: Lėrini llogjet gra, po afron 2012-ta shikoni cndodhi ne Haiti, pra keni ckeni bejeni pa humbur koh lol
 19. 16/1 12:09 Kenton: llogje grash :D
 20. 15/1 21:37 nelka_ko: Ndonje llogjeri ? s'ka :P mbrema dhe naten.
 21. 15/1 15:30 Eni: faleminderit, me pelqeu shume :)
 22. 15/1 11:21 Mirroor: ne e/mail e ke :)
 23. 14/1 23:11 ARMANDA: Mirroor, tė lutem porosinė mė duhet pėr dhuratė, dėrgoma nė email, ke 36 orė kohė :P
 24. 14/1 23:09 ARMANDA: Eni, mos mė thuaj qė je ti viktima e historisė tek Dashuria :P kam dhe unė diku nė email shum historira tė bukura, por pres tė lexoj tuajat njėherė :)
 25. 14/1 22:59 ARMANDA: P.s ish e dashur :)
 26. 14/1 22:58 ARMANDA: Pėr mendimin tim, ėshtė foto e ndonje <u>ish</u>-e :P
 27. 14/1 22:14 FRI_DA: Mesiguri, e ka njė domethėnie ajo foto
 28. 14/1 22:12 FRI_DA: Po mendoja t'ja kėrkoja 1 javė atė avatarrin :)
 29. 14/1 22:00 Eni: o i martuari, ndėrroje mo atė avatar dhe ti :)
 30. 14/1 21:59 Eni: mirė Etore, pėrshėndetje tė gjithėve dhe nga unė

Smilies
 

New TopicNew Poll

Ekologji

Topic Title ( Mark this forum as read )Topic StarterRepliesViewsLast Action
B_MOVEDAnnuncio

Announcement: Kush Jemi

tiranaforum----21/1/2010, 09:31
Last Post by: tiranaforum
B_NORM nelka_ko04020/1/2010, 15:08
Last Post by: nelka_ko
B_NORM FRI_DA02,27011/1/2010, 09:13
Last Post by: FRI_DA
 
 
New TopicNew Poll
B_NEWB_POLL 


 
B_NORMB_POLL_NN
B_HOTB_LOCKED
B_HOT_NNB_MOVED