Tregime Erotike

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. newentry
     
    .

    User deleted


    Imagjinata

    Nuk e di as vetė se si mė kaloi dėshira qė tė pėrpij tė tėrin atė alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumė i madh.
    Sapo e kam mbėshtjellė majėn e tij mė buzė, Demiri eksplodoi. Pėr pak sa nuk ma mbushi gojėn. Kėtė nuk mundja ta bėja, qė ta pėrpija atė lėng, por e tunda fortė me dorė, duke e parė pėr herė tė parė se ēka do tė thotė vullkani i vėrtetė. Me dorėn tjetėr ia ndrydhja karin, e qė Demiri lėshonte zėra tė pakuptueshėm nė atė ēast.

    - Ashtu… Shtrydhe… Nxjerrja lėngun… Ohhhh… – bėrtiste komshiu im i dėshiruar nė atė ēast, mė shumė se ēdo gjė tjetėr.
    Pasi jemi shterė mirė e mirė, shkuam nė banjė, ku edhe aty pėrjetova diēka pėr herė tė parė. Sa me mjeshtėri dinte tė mė shkumoj dhe tė mė fėrkoj tėrė trupin, sidomos cicat dhe meskėmbėshin. Shpesh ma fuste gishtin nė bythe, e qė e kuptova se ai e dėshironte edhe kėtė birė, por qė nuk kisha guximin ta provoj.

    Nė njė ēast ma ofroi topuzin e tij afėr pidhit, i cili shumė lehtė depėrtoi nė tė. Shpesh e nxjerrke dhe ma fėrkonte pėr bythe. Kjo mė pėlqente, por kur tentonte tė depėrtoj, e tėrhiqja, duke e lutur qė mos ta bėj kėtė.

    - Ani zemėr, ka kohė edhe pėr kėtė. Do tė shohėsh se me kohėn do ta pėrpijė edhe kjo birė – mė pėshpėriste ai, duke qenė i sigurt se unė do tė vazhdoj lojėn me tė deri nė pafundėsi.
    E bėmė edhe njė tur tė lezetshėm nė banjė dhe u shtrimė nė shtrat. Fėmijėt flinin rehat nė dhomėn e tyre, sikur tė solidarizoheshin me mua. Shkova qė t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri nė banjė, sepse ai dinte shpesh tė ma fėlliqte shtratin, edhe pse kishte pesė vjet.
    Me t’u kthyer nė shtratin e burrit, ku tanimė kisha diēka shumė mė tė mirė se ai vet, Demirin e pashė duke e lėmuar karin e tij, sikur tė mos ishte shterė dy herė pakė kohė mė parė.

    - Ende je i uritur? – e pyeta.
    - Po zemėr… Ti nuk e ke idenė se sa bythe tė shijshme ke.

    Mua mė mungojnė ato bythe, sepse te gruaja ime as qė i shikoj. Ėshtė krejt stėrvinė – ma ktheu.

    Nė atė ēast ndjeva keqardhje pėr gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatė, vetveten e doja mė shumė. Dėshiroja qė ta shfrytėzoj deri nė pafundėsi kėtė mbrėmje madhėshtore.

    - Mi jep tė lutėm ato bythe, se nuk po ngopem dot me to – mė tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortė.
    Ashtu si ishte i shtrirė, e kalėrova mbi fytyrė, ndėrkohė qė unė u gjenda ballė pėr ballė me karin e tij tė fortė. Kėsaj radhe, pasi e kisha larė mirė e mirė, me endje e lėpija, e fusja nė gojėn time tė vogėl, e qė mi lodhte fulqitė. Vėrtetė ishte kar i trashė, sa qė habitesha se si po e pranon aq lehtė kjo macja ime.

    - Ahh sa mirė po e trajton kėtė pisin tim, i cili po vuan pėr njė gjė tė tillė – thoshte ai, ndėrkohė qė iu vėrsul ke pidhi edhe mė shumė, si i ēmendur.
    E vėreja se ai meritonte qė t’ia trajtoj koqet dhe karin e mrekullueshėm edhe mė mirė. Bile t’i bėj diēka qė mua nuk mė pėlqente, por qė atė e pėrndezke shumė.

    Pas ca kohėsh, ai mė kapi fuqishėm pėr bythe dhe mė nguliti nė kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitė… E ndjeja thellė nė brendi atė alametin e tij, ndėrkohė qė koqet mė qėndronin si jastėk ndėr vithe.
    Pasi tė gjitha kėto pozita ishin tė paprovuara ndonjėherė pėr mua, unė nuk duroja gjatė. Arrija orgazėm shumė lehtė, por qė edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrėngimet e maces time, derisa u shtersha.
    Me shpejtėsi mė ka shkulur nga kari, se ndryshe, unė isha lėshuar kėnaqėsisė dhe as qė mendoja nėse do mė mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
    U gjuajtėm sėrish nė shtrat dhe pėr njė kohė nuk flisnim. Nė njė ēast ai e shikoi orėn dhe mbet i shtanguar.

    - Ueeee… paska ikur ora… Me duhet tė shkoj tani se zoti e di se ēfarė do mė thotė gruaja – filloi tė “pendohej” Demiri pėr kohėn e humbur me ma.
    - Fare mos shko, nėse e din qė s’do ta hapte derėn – i thash me shaka, duke ia tėrhequr vėrejtjen se, nėse kthehet prapė, nuk do ja hap derėn.
    - Je vėrtetė fantastike zemėr… Ti meriton shumė mė tepėr, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerėn – mė tha Demiri, derisa po vishej me shpejtėsi.

    Nuk e di pse jam e tillė, por nė atė ēast mė erdhi inat qė mi tha burrit qyqan. Ndjeva njė dozė faji, sepse burri im nuk e meritonte njė grua tė tillė, por ja qė kureshtja mė bėri tė provoj diēka mė shumė.
    Kushedi, ndoshta njė ditė do tė ngopem me Demirin, por edhe mė nja dy tė tjerė qė kam filluar sė voni, dhe do t’i kthehem vetėm burrit!
     
    .
28 replies since 18/1/2010, 13:20   165212 views
  Share  
.