Tregime Erotike

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Red_i
     
    .

    User deleted


    Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant, qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale.
    Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare.

    U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate.

    Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli.

    O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.

    U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
    Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.
     
    .
28 replies since 18/1/2010, 13:20   164988 views
  Share  
.