Reply

Tregime Erotike

« Older   Newer »
Red_i
view post Posted on 18/1/2010, 14:20 Quote
Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant, qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale.
Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare.

U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate.

Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli.

O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.

U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.
 
Top
Kenton
view post Posted on 18/1/2010, 15:25 Quote
Sa me shume afrohesha karriges se saj aq me teper ajo me prekte dhe nxirrte gjuhen e saj, pas nje bisede rame dakord te dilnim me makine diku larg qytetit, ne plazh i thashe dhe aprovoi me kok

pija na kishte afruar me shume ne mendime dhe veshtroni njeri tjetrin.

Une ashtu si i "babezitur"per te shijuar dicka fantastike po ashtu duhej te ishte edhe ajo ndalem diku mes pemesh, pastaj u ndeshem trup me trup derisa preknim gjithcka deri ne pjeset tona me intime.

Ajo renkonte lehte dhe me kerkonte te arrija aty me gishta me gjuhe
kenaqej buzeqeshte puthte kudo ne vesh ne floke ne qafe
i hoqa bluzen jeshile dhe para meje 2 mrekulli te fryra te cilat nuk ngopesha duke i puthur pastaj ajo leviz ne sediljen e shtrire dhe me kerkon qe te futem brenda saj,mjaftonte ta beja, fort lehte ngadale, ajo i shte shtrire e tera.ishte e vetmja gje per te cilen ajo mendonte
ndersa penetrimi behej i vazhdueshem ajo me shtrngonte fort shume fort, rri ketu rri ketu!

Te dy te shtrire ne sediljet e makines nuk flisnim por buzeqeshnim dhe kerkonim te perjetonim perseri cka kisht e ndodhur pak me perpara!
 
Top
Mirroor
view post Posted on 18/1/2010, 15:53 Quote

Ishin duke u kthyer nga pushimet, mezi prisnin te pushonin
sepse rruga ishte shum e gjate, ai i kishte pasur gjithmon qef rruget e gjata, shoqeria e saje e bente akoma me te kendeshme udhetimin, biles me menyrat e saja pak provokuse i ndillte atij idera eksituese ne koke.

Gjat rruges te dy flisnin per shum gjera, me edhe pa rendesi, ndonjehere ai shkepuste vemendjen nga rruga edhe e shikonte ne sy me deshire, ai e donte, e kishte dashur gjithmon, dhe nuk ndalte se dashuri, shihte tek ajo nje femer ideale, nene e femijeve te tij dhe nje dashnore te pasjonuar.

Shpesh ajo i thoshte te shikonte rrugen sepse nukd ehsironte te vdiste vetem per nje veshtrim, dhe si gjithmon ai i pergjigjej, vdekja me e bukur eshte duke te pare ty ne syt e dashuruar.

Ishte nxehte, asaj seç i kishin hipur disa mendime ...kishte deshire te bente dashuri....ne fakt jo me teper me ate, per ate, por thjeshte nje deshire seksuale, i ndodhte ndonjehere...e donte sigurisht, por te besh vetem seks ne menyre barbare ndonjehere i pelqente.
befas i tha:
- Ndale makinen...
-Pse i tha ai????
-Ndale makinen kam deshire per ty (j'ai envie de toi)
-Ooohhhh jo tani, te lutem kan ngelur vetem 3 ore rruge, pastaj bejme ça te duash

asaj nuk i pelqenin rrefuzimet....nuk i kishin pelqyer kurre, dhe ne ate moment me shum se kurre....ajo donte....

gjat kohes qe ai ishte ne autostrade duke i dhene makines, ajo filloi ti lazdrohej...me ngadal....filloi duke e prekur...

-Ai edhe donte edhe sdonte, ne fakt donte shum...por thjeshte nuk ishte momenti...dhe pikerisht sepse e njihte mire ...i thoshte jo...sepse ne fund te fundit ai donte qe ajo te vazhdonte...

i hidhnin njeri tjetrit shikime te pasjonuara, ajo filloi ti zberthente zinxhirin e xhinseve, duke e puthur ne te njejte kohe ne qafe.

Tashme ishte e pa mundur te ndalonte, ajo ndjente ngurtesit e trupit te tija, dhe i pelqente, ndersa ai si gjithmon mbate nje pseudo serjozitet, por qe kuptohej qart mire nga frymarja e tija qe tashme e vetmja gje qe kishte ngelur per te bere ishte ne ndalonin diku.

Dalja e pare e autostrades ishte perfekte,per fat te tyre ishte ne nje si tip fushe, ata gjeten nje cep mese te pershtatshem, uthetaret ishin nga ana tjeter.

Sapo makina ndaloi, te dy dolen jashte, ajo po e priste nga dera e pasagjerit, mbeshtetur jashte, me nje shprehje ne fytyre e stilit...e shef...ja arrita qellimit...si gjithmon

Ai doli gjithashtu, vajti nga ana e saja dhe i tha:
-Atehere? Pse ben keshtu lojrash? edhe te mos duash ti tani.....filloi duke e puthur, filloi ti fuste duart posht fundit, filloi ta ledhatonte.
 
Top
_i_martuari
view post Posted on 19/1/2010, 20:42 Quote
Do doja te beja dashuri me ty tere naten. Te te tundja sic dallget qe ledhatojne detin.
Te rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje.

Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut.

Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund.

Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kale i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua.

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave t'mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.
 
Top
FRI_DA
view post Posted on 19/1/2010, 21:11 Quote

Ai perkuli koken dhe floket i rane mbi fytyre.Sa te gjate i kishte floket... Kjo tufe flokesh e braktisur,mbi fytyren e rruajtur keq, keto floke bjonde mbi ballin e tij 50 vjeçar.

Ajo kaloi doren mbi floket e saj per ta evituar, tani ajo kishte shume deshire t'ja merrte koken dhe ta shtrengonte ne gjoksin e saj, ta mbante kundrejt saj, te vendoste faqen e saj, tani ajo kishte shume deshire per nje xhest te vogel, per nje siguri, kishte nevoje.

Ai perkuli koken dhe e zbertheu vete kemishen e tij blu. "Mire pra" thote ai. Dhe ne kete "Mire" kishte "s'kam ç'te bej", "do me shohesh", "vete deshe", "s'kam ç'te bej".

Mbrapa cigares, mbrapa mashkullit qe çon nje femer ne hotel, mashkullit qe hap nje shishe vere, mashkullit qe hedh nje grua ne krevat, ishin edhe keto. Kopsat e vogla prej guacke... ç'ti besh.

A mund ta dinte ai se sa shume e turbullonte?. Gishtat e tij te trashe mbi kopsat prej guacke, shikimi pjerrtazi, kur ti thoshte qe nuk i pelqente, kur ti thoshte qe nuk donte me, ky besim qe ai kishte tek ajo... do ti mjaftonte... sikur ai mos te kishte zberthyer kemishen blu por vetem pantallonat, vetem te kishte çliruar seksin e tij, dashuri qorre, dashuri e bere shpejt.... do kishte mundur.

Ai e hoqi kemishen.
Ajo i buzeqeshi. Me plot fytyren i buzeqeshi. Nje miresi e lehte. Magji e nje momenti.
Ai i pelqente jashte mase. Qimet e tij mbi kraharor, mbi bark, mbi shpatulla, kjo ngjashmeri kafsherore e bute, kjo mbrojtje nga asgje, kjo gje e çuditshme admiruese,
Ai meritonte ajo te gjitha keto? A e meritonte ajo lakuriqesine e vet?
Ajo i thote SHTRIHU, ngadale, SHTRIHU,
Ai bindet dhe ajo perkulet mbi te, kaq e lehte mbi te, ai duhej te peshonte dyfishin e saj dhe ajo e kishte shtrire ne toke, trupi i saj mbi trupin e tij, fytyra e saj mbi fytyren e tij, seksi i saj mbi seksin e tij akoma sekret, ky i panjohur i tendosur nen linin e bardhe te pantallonave verore,
Ajo ishte ulur mbi te dhe perkedhelte butesine e pafundme te kraharorit te tij, ajo s'ishte ndjere asnjehere kaq mire, po shetiste duart e saj, faqet e saj mbi qimet e tij, merrte fryme shume lehte, pa asnje kompleks e nuhaste, tentonte ti afrohej aromes se tij, ta ndjente, ti vinte nje emer, perzierje djerse, e kripur dhe acide, nje arome e lehte sapuni dhe rrobash te hekurosura, nje perzierje e habitshme mashkulli dhe femijerie, ishte e atehershmja por kaq shume prezente, forca dhe ndjeshmeria... dhe ajo menjehere pati pershtypjen e dhunshme dhe te papritur, pershtypjen qe kishte arritur diku.
Atehere ajo guxon. Ngre fustanin. E kalon siper kraheve te saj, fytyres, e le te bjere jashte krevatit, ajo nuk kishte sutiena... per çfare, per çfare te genjente, te bente sikur, ajo ishte fine, kroki, nje femer pa forma te mbushura... dhe ai kalon duart e tij nga qafa mbi bark, disa here, pellembet e shtrira, gishtat e hapur,...
Ajo ishte nje liane, nje kallam, gjoksi i saj dridhej nen duart e tij qe vonoheshin, qe merrin gjithe kohen e duhur... gjithe kohen per ta ndjere aq te dobet, per te ndjere brinjet e saj si nje i ikur nga vdekja, megjithate shikoheshin me bindjen se tani, meqenese ai kishte zberthyer jo vetem pantallonat, meqenese ajo nuk kishte ngritur vetem pak fustanin...

Tani do pranonin.
 
Top
nelka_ko
view post Posted on 21/1/2010, 15:42 Quote

Po dergoj nje Tregim qe eshte i ndare ne 6 pjese.

Titullohet SHTHURJE TE NXEHTA VERE

Pjesa e Pare


Katia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo.
- Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi.

Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku, por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje.
Kur shkuan ne shtrat ai donte tè shihte ndeshjen e futbollit né Tv, vetèm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtèrore i riktheu deshiren per te bère dashuri.
Ajo u kthye mbrapsht, ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror, prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.
Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise. Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit mè parè dhe pas muajit te mjaltit, kjo ishte hera e dytè qè shkonin me pushime. Kishin zgjedhur ishullin D per tè kaluar dy jave shplodhèse e argètuese e kohève tè fundit flitej shumè per jetèn e natès dhe plazhet e bukura ne kètè ishull, tè cilin e frekuentonte shumè rinia.
Ata sapo kishin mbèrritur dhe pasi kishin ngrènè darkè né sallèn e restorantit kishin shkuar né dhomè pèr t’u larè e ndèrruar teshat.

Nata kishte qenè disi e zhurrmshme né Hotel. Disa grupe tè rinjsh ecnin plot zhurrmè népèr korridor dhe poshtè dritares sé tyre veturat kishin bèrè rrèmujè pjesèn mè tè madhe tè natès. Disi tè pakènaqur nga mungesa e qetèsisè ata zbritèn né katin e parè pèr tè ngrènè mèngjesin.
Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit. Shumica ishin tè rinj nga vende tè ndryshme tè botès dhe kjo kuptohej menjèherè nga ndryshimi i fizionomise sé mysafirève né çdo tryezè. Edhe fjalèt e shkèputura qè tè zinte veshi, ishin né gjuhè tè ndryshme.

Cifti i ri u drejtua drejt plazhit qè ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugès shihnin vitrinat e dyqaneve tè shumtè qè po fillonin tè hapeshin né atè kohè.
Ata tè dy po flisnin pèr diellin dhe kujdesin qè duhet tè tregonin ditet e para pèr tè mos u djegur derisa arritèn né plazhin ranor.

Katia shihte me vèmendje njerèzit pèrreth dhe i tèrhoqi vèmendjen njè djalè qè ndodhej poshtè njè çadre dielli nga e majta e saj. Nxorri syzet e diellit nga çanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetèm nga dielli, por edhe mund tè shihte kèdo pa rènè né sy. Marsilio shkoj tè blinte gazetèn sportive sepse ato ditè ishte kampionati boteror i futbollit.

Ajo pèrfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytè djalit nga e majta qè po fliste né celular me dikè dhe s’e kishte mendjen tek Katia, por e zhgènjeu pak kur djalit iu afrua njè vajzè e re dhe pa i ndèrprerè telefonaten i dha njè puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre, por kjo ide e çuditi se tepermi, ngaqe ishte hera e parè qè i kalonte nèpèr mendje. Menjèherè u pèrpoq tè harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda né det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkèmbenin disa ledhatime.

Burri i saj lexonte gazetèn prej njè ore prandaj ajo e mèrzitur ju afrua detit disi tè ftohtè né orèn 9,30 tè mengjesit , por kjo nuk e pengoj tè bènte njè not qetèsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte pèlqyer gjithnjè e ndihej disi e çliruar nga mendimet kur notonte.

Né fund tè javès sé parè kishin zènè shoqèri me njè çift tjetèr. Ata ishin tè martuar prej katèr vjetèsh por nuk kishin fèmijè. Katia dhe Sabrina shkonin shumè dakord dhe perfitonin nga rasti pèr tè shkuar nèpèr dyqanet anès detit ndèrsa dy burrat shkonin pèr tè pirè né Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.

Sabrina ishte shumè llafazane dhe i pèlqente tè blinte rroba tè reja vetèm se njè ditè kur bleu njè kostum te ri banjoje e ftoj Katian né dhomèn e saj.
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve tè saj pèr tè provuar rrobat e banjès.
Ajo e kuptoj qè i pèlqente trupi i bukur i Sabrinès, por ngeli pa fjalè kur Sabrina i tha:
- Nuk e di nèse tè pèlqen ky kostum, po tè pèqeu ta dhuroj. Provoje njè herè !

Duhet tè ishte flakè e kuqe né fytyrè kur filloj tè provonte rrobat e banjos. Ndjeu shikimin e Sabrinès mbi tè dhe kjo e vuri né siklet tè madh, megjithèse qeshi nga habia e sikleti qè i shkaktuan fjalèt e Sabrinès – Sa tè bukur e ke gjirin !-

Qeshèn tè dyja dhe Sabrina e pèrqafoj ngohtèsisht, por tè qeshurèn dhe pèrqafimin e ndèrpreu trokitja e derès.
- E dashur, jam unè, u dègjua zèri i nga ana e jashtme e derès. Ishte Luigji, burri i Sabrinès.

Dy çiftet po hanin darkè bashkè ashtu siç bènin shpesh ditève tè fundit.
- A keni shkuar ndonjèherè né plazh nudistesh ? -pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .

-Jo. Thanè ata njèkohèsisht.

- E them kètè sepse unè dhe Luigji nesèr duam tè shkojmè né njè plazh nudistèsh e menduam t’ju ftonim edhe juve - tha Sabrina pa pikè turpi.
-Unè nuk e di tè ketè njè plazh tè tillè né kètè ishull -tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur, dhe do marrim njè Taxi nesèr. Plazhi èshtè né njè vend ku nuk afrohesh dot me makinè ,edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg. -tha Sabrina e pastaj ishte bashkèshorti i saj qè vazhdoj.
-Jemi informuar, èshtè vend i qetè dhe larg syve tè fèmijève ose kuriozève-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton tè inatosur Marsilio.
Deri né fund tè darkès nuk foli mè askush. Kur u ndanè, ndèrsa pèrshèndeteshin Marsilio tha me qesèndi: - Na tregoni ndonjè gjè tè bukur kur tè ktheheni nga plazhi juaj.
 
Top
nelka_ko
view post Posted on 2/2/2010, 11:41 Quote
Pjesa e dyte

Tè nesèrmen né mbasdite ndèrsa ishin ulur pèr tè ngrènè njè kupè me akullore né lokalin pèrballè hotelit ,Katia dhe Marsilio panè çiftin tjetèr tè zbrisnin nga njè Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo panè çiftin tjetèr hynè né lokal .
-Pse vetèm ju do hani akullore?- thanè ata plot hare dhe u ulèn pa marrè leje pranè Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pèr mirèsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjatè rreth ftesès sé çuditshme pèr tè shkuar né ate plazh tè veçantè.
-Pèr mendimin tim ishte njè ftesè pèr seks- i kishte thènè ajo Marsilios duke kujtuar pèrqafimin me Sabrinèn né dhomè.
-Nuk e di ,por s’do tè pranoja njè gjè tè tillè –ishte pèrgjigjur ai .
-Ja kaluam mirè ,u kènaqèm –tha Sabrina e vazhdoj tè tregonte disa detaje.
“Kishte tè rinj e tè moshuar ,bèmè shoqèri me njè çift 50 vjeçar ,e ndoshta vijnè pèr vizitè pas darke tek ne “
Me fjalèt e saj tè panumèrta Sabrina u spjegonte kènaqèsinè qè pèrjetohej sipas saj tè shkoje né vende tè tilla ,ku mund tè njihesha me persona pa paragjykime. “ ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne botè ,ne qofte se ekzistojne” mendoi Katia .

Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje anès detit .Ishin disi tè turbulluar nga rrèfimi i Sabrinès dhe fjalèt e saj : Shihemi nesèr ,sepse sonte vijnè miqtè tanè per vizite ,shpresoj.”
Kishte pak pèr tè dyshuar qè tè nesermen Sabrina do t’u tregonte gjèra te tjera ,né rast se do tè kishin vizita nga çifti tjetèr qè kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga orèt qè kishte notuar dhe shètitur ,Onelia kishte dèshirè tè flinte,prandaj iu lut shoqes sé saj tè ngushtè t’i ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene mè e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve né atè ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaqè né qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kèmbèt me ecje te gjata.”Jam dembelosur shumè “ mendoj Onelia dhe u pèrpoq te flinte .
Thuajse e pèrgjumur ajo dègjoj njè rènkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por né njè moment rènkimi u dègjua mè i fort .Ateherè ajo njohu tingujt e zèrit tè shoqes sé saj ,dhe e kuptoj qè shoqja po vetkènaqej nèpèrmjet masturbimit e shtrire né krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Françeska kishin njè qèllim tè pèrbashkèt:Adhuronin burrat e martuar . Ndonèse 25-26 vjeçare né kohèn e duhur qè tè mendonin pèr tè krijuar familjen e tyre ,ato parapèlqenin tè shkatèrronin familjet e tjera .Kishin fiksim tè rrèmbenin burrat e femrave tè tjera ,edhe pse mund tè gjenin djem tè rinj ,pa gra e fèmijè .
Shkonin me burra 40-50 vjeçarè dhe asnjeherè me bashkèmoshatarè.Fatkeqèsisht né kètè hotel ishin shumica tè rinj ,por dikujt ja kishin vènè syrin.
 
PM  Top
nelka_ko
view post Posted on 2/2/2010, 12:39 Quote
Pjesa e trete

Tè nesermen dy çiftet u takuan prapè né plazh .Nuk ishin parè gjatè ngrènies sé mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vonesè.Ky ishte senjali i parè qè gjatè natès kishte ndodhur diçka .
Sabrina dhe Katia u fytèn né det duke folur pèr kostumet e banjos.-Ate qè tè dhurova unè nuk e ke veshur asnjeherè – i tha Sabrina .
- Ke tè drejte ,do e vesh nesèr .- u pèrgjigj Katia duke rikujtuar skenèn e proves sè rrobave tè banjès .Ishte turbulluar vèrtet nga ajo skenè dhe nga trupi I bukur i Sabrinès ,e cila ishte 35 vjeçe po né formè tè shkèlqyer .
Vazhdonin tè ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesisè dhe ashtu siç parashikonte Katia ,gruaja tjetèr do t’i tregonte ngjarjet e natès sé kaluar .
- Mbrèmè erdhèn ata miqtè tanè pèr vizitè tek ne – tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar qè ajo donte t’i thoshte diçka tè fshehtè kur e kishte ftuar pèr t’u futur ne det tè dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me kènaqèsi.
- Pimè nga njè gotè verè dhe biseduam gjatè – tha ajo ndèrkohè qè uji i detit po mbulonte pèrherè e mè tepèr trupat e tyre .Thellèsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjtè.Katia ishte 3-4 cm mè e gjatè sesa tjetra dhe pa qè Sabrina e ndèrpreu ecjen. – Qèndrojmè kètu dhe mè trego çfarè tè duash-i tha Katia me èmbèlsi.
Ajo ishte me flokè tè zeza ,sy kafe dhe tregonte disi mè e re sesa 28 vitet e saj,ndèrsa Marsilio ishte 30 vjeç dhe burrè i pashèm.
-Folèm deri vonè dhe né njè moment patèm dèshirè pèr tè bèrè seks- tha Sabrina paturpèsisht e duke vènè re dèshirèn e Katias pèr t’a dègjuar ,vazhdoj tè fliste.
-U shtrimè ne krevatin tonè ,tepèr i ngushtè pèr tè gjithè dhe filluam tè luanim e tè qeshnim qè tè katert .Nuk e di as vetè sesi u gjenda né krahet e atij tjetrit dhe filluam tè putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marrè çarçafin dhe e kishte vendosur né dysheme ,ku e pashè tè bènte dashuri me atè tjetrèn .
Vazhdoj kèshtu pèr pak çaste derisa ndjeva organin e atij burrit qè mè depèrtonte – ndèrsa thoshte kèto fjalè i kishte kapur njè dorè Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar sé tepèrmi. Katia ndjeu dorèn e Sabrinès qè i ledhatonte vithet e mè pas gjinjtè .-U bèra pak xheloze ndèrsa dègjoja rènkimin e burrit tim ,por u qetèsova menjehere kur dègjova rènkimin e burrit tjetèr qè ishte né krahet e mij- tha ajo me zè tè eksituar.
Ishte Katia qè e ndèrpreu bisedèn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikèrisht né momentin qè Sabrina e kishte tepruar shumè .Katia pati dèshirè tè ledhatonte flokèt bjond tè asaj ,por me shumè vèshtirèsi u pèrmbajt –Dalim nga deti –tha Katia duke iu drejtuar bregut .Pjesa e trete
Dy vajzat e bènin plazhin vetèm tre metra larg nga çiftet e lartpèmendura.Onelia ja kishte vènè syrin Luigjit tè cilin e kishte parè disa herè né hotelin e pèrbashkèt. I pèlqente sepse ishte né moshen qè ajo i preferonte meshkujt ,rreth 40 vjeç e mbi tè gjitha kishte gruan pranè ,tè cilèn ajo donte tè dèmtonte.E kishte urryer menjèherè Sabrinèn ,sapo e kishte parè .Nuk e duronte dot zèrin e saj i cili dègjohej mè sé miri né sallèn e restorantit tè hotelit e sidomos né plazh.
Luigji ishte i gjatè dhe me trup tè bukur.Linte pèr tè dèshiruar né fytyrè ,por kjo s’kishte asnjè rèndèsi pèr Onelian.Ajo donte tè realizonte diçka gjatè kètyre pushimeve verore ,ndryshe s’mund tè kishte kuptim pèr atè.
Edhe Luigji e kishte venè re interesin e saj ndaj tij dhe po bèheshin dy-tre ditè qè ai po kèrkonte rast pèr t’i hapur muhabet.
Ajo u fut né det duke e lènè Françeskèn vetèm nèn çadèr duke lexuar revistèn.
Ktheu kokèn me kujdes prapa pèr tè parè se çfarè bènte Luigji dhe me kènaqèsi pa qè ai po e ndiqte me sy .
Ai nuk e ndoqi nga pas por kur ajo po dilte e pa qè ishte ulur anès detit duke luajtur me ujin e detit.E kuptoj qè po e priste prandaj i kaloj pranè .
-Pèrshèndetje!-i tha ai.
-Pèrshèndetje!- u pèrgjigj ajo gjithè qejf .ishte hera e parè qè pèrshèndeteshin dhe me sa dukej po fillonin tè kèrkonin njohje me njèri- tjetrin.
Ajo shkoj tek ombrella e diellit pèr tè marrè peshqirin e pasi thau trupin disi ,filloj tè shètiste né breg tè detit duke u larguar nga rrezja e shikimit tè shoqes sé saj dhe gruas sé Luigjit.Ashtu siç shpresonte pas disa minutash ai e ndoqi nga pas dhe vendi ku u takuan ishte tè pakten 200 metra nga çadrat e tyre.
-Jam Luigji , gèzohem qè tè njoha!-
-Onelia, gezohem edhe unè-tha ajo gjithè qejf.
Folèn pèr disa gjèra kot pastaj ai i tha : -Kur do tè kisha kènaqèsinè tè njiheshim mè mirè ?- Unè pasnesèr iki qè kètu ,prandaj nuk e di .- tha ajo me qetèsi .
-Edhe unè iki pas tre ditèsh kèshtu qè duhet tè nxitojmè- tha Luigji.
-Nxitohemi ,e pèr çfarè ? –tha ajo disi e fyer .
Ai u pèrpoq t’i mbushte mendjen qè kènaqèsia e tè qèndruarit sé bashku nuk èshtè e zakonshme etj etj. Kuptohej qè fliste e gènjente njèlloj si gjithè dashnorèt “mjeshtra”.
Pas shumè pèrpjekjesh ai e bindi tè shiheshin né mbrèmje rreth mesnatès né plazh ,dhe kèshtu do tè ndodhte.

Sabrina e kishte kuptuar qè Luigji po bridhte pas ndonjè femre ,pèrndryshe s’mund tè shpjegohej qè ai s’po dukej mè .Gjatè kohès qè ai mungonte ajo kishte biseduar me Marsilion dhe Katian ,pa e shprehur inatin qè i shkaktonte mungesa e gjatè e Luigjit.


Né mbrèmje Luigji doli vetèm nga Hoteli dhe iu drejtua plazhit ranor.
Bashkèshortja e tij qèndroj né hotel sé bashku me Katian dhe Marsilion.Ishin ulur si zakonisht tek lokali pèrballè hotelit dhe po pinin ,pije alkoolike.
Luigji ndihej disi né siklet qè po shkonte né njè takim me njè femèr tjetèr .Nuk kishte asnjè motiv pèr tè bèrè kètè ,ngaqè gruaja e tij ishte shumè e ngjashme me atè dhe kishin patur sé bashku takime me çifte tè tjerè pa krijuar aspak xhelozi ndèrmjet tyre .vetèm se kèsaj here ai po shkonte nè njè takim ,fshehurazi .
Ajo erdhi 15 minuta me vonesè ,sikur tè donte t’i jepte sa mè tepèr rèndèsi vetvetes. Filluan tè shètisnin gjatè bregdetit dhe me sy po kèrkonin njè vend tè pèrshtashèm pèr tè qèndruar né intimitet.
Nuk zgjati shumè dhe ai iu lut tè uleshin pak tek stolat aty pranè.Atje u puthèn pèr herè tè parè dhe tè ndihmuar nga errèsira u fshehèn pas disa luleve tè mèdha pèr tè bèrè dashuri .Ishte ajo qè nxorri nga çanta e vogel prezervativin,dhe né mènyrè prej vajze eksperte ia vendosi tek vendi i duhur.
Onelia pati dèshirè qè ai moment mos tè mbaronte kurrè.Iu duk shumè i veçantè Luigji me pèrvojèn e tij tè rrallè .Asaj ju duk sikur ishte hera e parè qè pèrjetonte kaq kènaqèsi ,ndoshta ngaqè e kujtonte mè mire sesa herèt e tjera,tè cilat i dukeshin kujtime tè largèta .

Kur Luigji u kthye né hotel gruaja e tij nuk ndodhej né dhomè .U habit shumè pèr kètè por u pèrgatit tè flinte sa mè shpejt kèshtu qè kur tè kthehej ajo ,nuk mund t’i kèrkonte llogari se ku kishte qenè .

Katia ,Marsilio dhe Sabrina po kalonin momente tè kèndshme né dhomèn e tyre.
Meqenese Sabrina e pati kuptuar qè bashkèshorti i fshihte diçka ,kishte zbritur né katin e dyte ku ndodhej dhoma e miqve te saj .
Dy femrat flisnin ndèrsa Marsilio shikonte njè film ,pastaj Sabrina kishte hequr bluzèn me mèngè tè shkurtera ngaqè bènte nxehtè sipas saj .Per çudi edhe Katia kishte bèrè tè njèjtèn gjè ,pa e habitur aspak tè shoqin deri né atè moment ,i cili i hoqi pèrfundimisht syte nga ekrani i televizorit vetèm kur me bisht tè syrit pa se dy femrat po ndihmonin njera tjetren pèr tè hequr mbajteset e gjirit .
Ai nguli sytè me habi dhe e kuptoj qè “temperatura “ ishte rritur sé tepèrmi kur pa dy femrat tè ledhatonin gjinjtè e njera tjetres.
Ngeli i mahnitur kur pa se buzet e Sabrinès “pushtuan” gjirin e gruas sé tij ,por kur Katia bèri tè njèjtin veprim ,mahnitja u shnderrua né eksitim ,deshire ,epsh dhe Zjarr!
Sikur ta kishin bèrè me fjalè dy femrat shkuan drejt tij dhe e mbuluan me puthje .
Pas kèsaj eksitimi u shtua nè kulm kur ai depèrtoj nga mbrapa gruan e tij ndèrsa ajo ishte pèrkulur dhe e kishte kokèn nè mes tè kèmbève tè Sabrinès .
Kèsaj here ishte jo vetèm eksitim ,por edhe ekstazè .
Edhe Katia dukej se po çmendej nga kènaqèsia kur ndjeu lèngun e ngrohtè tè burrit tè saj mbi shpinè dhe tek vithet.
Marsilio e dinte qè kjo ishte njè nga dèshirat e mèdha tè gruas sé tij ,prandaj s'mund tè mos i dhuronte atè pak “ lèng” ,ndonèse ishin pèr here tè pare tre ,e jo dy.Pas nje pushimi te shkurter dy femrat filluan perseri te putheshin e ledhatoheshin dhe Marsilio nuk mund tè duronte me tej.Nuk I kishte ndodhur asnjehere te ishte aq I eksituar dhe filloj te masturbonte ,megjithese ishin gojet e dy femrave qe I dhane “goditjen” finale ! Ato e kishin nderprere lojen e tyre lesbo dhe e kishin futur ate ne mes e pastaj here njera e here tjetra I bene nje orale ……Marramendese

Edited by nelka_ko - 2/2/2010, 12:04
 
PM  Top
nelka_ko
view post Posted on 2/2/2010, 13:03 Quote
Pjesa e katert

Burri I Sabrinès flinte kur ajo hyri nè dhomè .Ishte ora tre e gjysem tè natès dhe ajo donte tè flinte ,megjithèse donte tè lahej pèr tè hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte lènè nè trup buzet dhe gjuhèt e çiftit tjetèr.

Ajo kishte bèrè pèr here tè pare seks tè pazakonshèm vetèm pèr t’I bèrè qejfin burrit tè saj .Ishte ai qè I kishte propozuar tè vendosnin njoftime nèpèr gazeta pèr t’u njohur me çifte tè tjerè .
Pèrvojat e para kishin qenè zhgenjyese ,pèr shkak tè xhelozisè ,por pastaj ajo ishte mèrzitur disi duke kryer marrèdhènie me tè njèjtin burrè e kishte filluar t’I pèlqenin takimet me çiftet e tjerè ,derisa nè disa momente ndjente shumè nevojèn psikologjike tè bènte patjeter shkèmbim partnerèsh.

Ajo shkoj tè lahej nè banjè dhe atje nèn rrjedhjen e ujit tè dushit filloj tè mendonte mbi marrèdhènien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq qè kishte tradhtuar pèr here tè pare fshehurazi bashkèshortin ,por e imagjinonte qè edhe ai kishte kryer pak a shumè tè njèjtèn gjè .Me cilèn femèr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj qè kishte qenè Onelia .Disa herè kishte vèrejtur shikimet e saj bezdisèse ,ateherè mendoj sesi mund tè hakmerrej .


Sapo doli dielli çiftet shkuan sè bashku nè plazh.
Atje Sabrina filloj tè shikonte me kèmbèngulje Onelian e cila dukej disi mè indiferente sesa nè ditèt e tjera kundrejt çadres se tyre.
Nuk dinte si tè hakmerrej e megjithatè ndèrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pranè ,edhe kur ajo ishte nè det .Sabrina pati deshire t’I afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per t’I shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.

Si zakonisht nè atè orè tè vonè Ivana ndihej tepèr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse nè kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turistè .
23 vjeçe ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur nè Evropèn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepèr tè theksuara .Kjo e bènte mè tèrheqèse pèr sytè e tè tjerève ,qè ishin shumica perèndimor .
Flinte nè njè dhomè tè vogèl tè tè njèjtit hotel me personazhet qè pershkruam
mè lart

Dhe ishte punonjèsja mè e preferuar e punèdhènèsit tè saj .Punonte jashtèzakonisht shumè e kryente gjithçka .Qé nga ora 6 e mèngjesit deri nè oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me pèrgatitjen e mèngjesit ,pastrimin e sallès ,ndihmonte nè kuzhinè e kèshtu me rradhè pa patur kohè as merrte frymè.
Nuk ishte e lehtè pèr atè tè pèrballonte jetèn qè bènte dhe ndiente boshllèkun qè I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E kèrkonin shumè burra e djem ,por s’gjente kohè tè lirè dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditève tè fundit kishte njohur njè djalè qè ndodhej nè hotel me njè grup shokèsh .
Ndèrsa pèrpiqej tè flinte e mendonte atè dhe iu kujtua ftesa e tij pèr tè dalè bashkè nè mbrèmje .Nuk I ishte ndarè njè minutè atè ditè dhe nuk dinte si t’I shmangej.
Ishte frikèsuar kur ishte gjendur nè ashensor vetèm me tè dhe ai I lumtur kishte bèrè ftesèn e paturpshme : “Eja nè dhomèn time !” .Ajo kishte ngelur pa fjalè dhe e kishte hapur sytè e çuditur .Pèr fat tè mirè ashensori ndaloj dhe ajo e dinte qè duhej tè dilte duke e lènè djaloshin brenda .


Ishte dita e dytè qè ai nuk I ndahej dhe nè mbrèmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte - vetèm se ishte penduar menjèherè kur kishte parè fytyrèn idiote tè atij tjetrit tè ngèrdheshej si fitimtar .

Pas shètitjes ata u kthyen nè hotel dhe Ivana mezi mbahej nè kèmbè .Krejt e pèrgjumur ajo I tha atij qè donte tè shkonte pèr tè fjetur ,pa dègjuar lutjet e tij tè pafundme ; “ qendro me mua “ “ mos mè ler vetèm” “dua tè pyth syte e tu magjik” etj .Vetèm se e preku mjaft shprehja e tij : Do tè doja tè rrija edhe pak me ty sepse sikur ne tè dy tè qendronim sè bashku ,edhe njè shikim do vlente mè tepèr sesa njè mijè puthje “ ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht qè I kishte thènè fjalè tè bukura ,tè cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dègjuar ose lexuar e megjithatè krijuan tek ajo njèfarè simpatie pèr atè tipin qè po I merrte frymèn me atè vardisjen e tij thuajse tè dhunshme . – Unè nuk jam vajzè … ,- ajo e mendua pak dhe pastaj siç duket gjeti fjalèn e duhur – e pèrdalè ,dua tè them qè unè shkoj vetèm me atè qè dashuroj- .Kèto gjèra thoshin kur po ecnin nè korridorin e gjatè tè hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi derèn e dhomès tè saj . :Ajo hyri brenda ndèrsa ai vazhdonte tè qèndronte tek dera duke iu lutur tè futej brenda .
-Unè e di qè ti nuk je aspak e pèrdalè ,pèrkundrazi ,por nè disa momente jam I bindur qè ne njerèzit bèjmè mirè t’I lejojmè vetes disa momente tè kèndshme,ngaqè kemi nevojè .Nuk èshtè fjala tè tregohemi pa moral ,por vetè bota ku ne jetojmè nuk èshtè gjè tjeter vetèm se njè shthurje qè zgjat prej mijèra-mijèra vjetèsh” . Ajo nuk donte mè justifikime tè tjera ,prandaj e ftoj tè hynte.
 
PM  Top
nelka_ko
view post Posted on 2/2/2010, 13:30 Quote
Pjesa e peste (EROS)

“ Sa llafe qè ka ky tipi “ mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj tè kèrkonte diçka né dollapin e teshave ,e mè pas hyri né banjè duke i thènè atij pa kthyer kryet. “ Mè prit 5 minuta”
-Sigurisht – mos u nxito aspak – u pèrgjigj ai .

Kaluan tè paktèn dhjetè minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetèm me mbathje e mbajtèse gjiri ngjyrè blu dhe çorape tè zeza te gjata qè i mbulonin edhe pjesèn mè tè madhe tè kofshève .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti né krahet e tij pèr disa çaste dhe e lèshoj èmbèlsisht mbi shtrat.As ajo s’foli dhe nuk kundèrshtoj puthjet qè i bèri ai tek qafa,veshèt ,syte .Papritur ai foli; -Tè adhuroj ! çmendem pas teje!-
Kèto fjalè e rritèn sé tepermi dèshirèn tek ajo ,prandaj pranoj me shumè qejf puthjen e tij tek buzèt .Ishte ajo qè hapi gojèn e para dhe nxorri pak gjuhèn duke kèrkuar gjuhèn e djalit .Dy gjuhèt u bashkuan shpejt pèr tè kryer njè puthje tè stèrgjatè franceze.
Iu bè qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj qè ai t’i puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashmè ishte ajo qè kontrollonte situatèn .Me njè dèshirè tè paparè ajo i kèrceu sipèr dhe filloj tè shtèngonte dhunshèn midis kèmbève tè saj ,organin gjenital tè atij .Ajo e nderpreu papritur “vallezimin” mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi tè nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,falè gjuhès sè djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan èmbèlsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte t’a falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per t’i “Rrèmbyer “ perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe s’duhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te èmbla,madje edhe ate me te veshtiren per t'u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjatè depertimit nè .... .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione tè èmbla gjatè marredhenies.Nè disa raste meshkujt e " mèdhenj" i shkaktonin dhimbje ,por nè disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese .... ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.
 
PM  Top
nelka_ko
view post Posted on 2/2/2010, 14:09 Quote
Pjesa e gjashte dhe e fundit e krijimit

Nuk ishte penduar aspak per naten e meparshme .Ai tipi edhe pse nuk i pelqente shume e ishte shume i bezdisshem, ne krevat ishte prezantuar mire.I kishin pelqyer fjalet e tij e do te kishte hedhur bast me cilindo qe ai ishte ose gazetar apo poet ,por nuk e kishte pyetur per zanatin qe bente.Ajo e dinte qe zakonisht djemte genjenin ne keto raste per t’u mburrur perpara vajzave ,prandaj do te ishte e kote kjo pyetje.I pelqeu ta imagjinonte gazetar –poet dhe kjo mjaftonte ,ngaqe ne keto raste e verteta nuk hynte aspak ne pune .
Dita e punes iu duk me e lehte dhe shume e pelqyeshme sepse ajo nderkohe po shihte me vemendje klientet e hotelit ,ngaqe tani donte t’i jepte vetvetes emocione te reja .Habitej edhe vet sesi nuk u ishte pergjigjur burrave te shumte qe i vardiseshin, te pakten me ndonje buzeqeshje intriguese per te luajtur me ta .Ketej e tutje do tallej me te gjithe dhe kur t’i pelqente dikush do tè perpiqej te argetohej sadopak .
Qysh diten e pare te punes pronari i Hotelit i kishte ngulur syte plot zjarr dhe disa here i kishte bere komplimente .Ai ishte nje 50 vjeçar i thinjur ,jo i bukur dhe dukej sikur kishte frike nga gruaja e tij e cila komandonte te gjithe me shume egersi .I vinte pak keq per ate kur shihte sesi i perulej bashkeshortes se tij .Ajo e fyente perpara te gjitheve .
Ivana ate dite fill pas nates se seksit me gazetarin-poet ishte shume e sjellshme me punedhenesin e saj ,madje i buzeqeshi disa here ne menyre djallezore.Ai nuk i ndante syte ,kishte ne syte e tij njefare dalldisjeje te mjere .
“ Neser kur te futem ne zyren e tij per te marre rrogen do flas pak me te” mendoi Ivana.E dinte qe bashkeshortja e shefit nuk futej shpesh ne zyre ,pasi ajo e kalonte kohen ne kuzhine ,korridore duke kontrolluar nese punetoret po pastronin ose gatuanin etj dhe nuk i pushonte goja duke dhene urdhera .
Kur po kthehej ne darke ne dhomen e saj gjeti tek dera “gazetarin-poet” qe po rrinte si hu gardhi .
Ajo i tha qetesisht “Nuk e dija qe ishe kaq i ngjitur :largohu tani se s’ta kam qejfin”.U fut ne dhome e mbylli deren pa e pare ne sy ate .U çudit sesi ai nuk i tha asnje fjale dhe ndjeu hapat e tjetrit neper korridor tek largohej .

Shefi e priste ne zyre siç bente zakonisht ne diten kur jepte rrogat .
Ajo u ul perballe tij e ai filloj te numeronte parate pa e pare ne sy .
- Dua t’ju them diçka – tha Ivana kur ai i zgjati parate dhe letren ku duhet te hidhte firmen .
- Si jo ,urdhero fol – i tha punedhenesi me miresjellje .
-Do te doja t’ju lutesha te me ngrinit rrogen sepse … -Kam nevoje per …. _ajo nuk dinte se çfare te thoshte dhe shefi sikur ta kishte imagjinuar gjithçka ,foli.
-Te kuptoj shume mire Ivana ,ti ke nevoje te blesh rroba te reja ,kepuce sepse keshtu do shfaqej me se miri bukuria jote- I tha shefi papritur .
Ai nxorri disa kartmonedha nga kasaforta dhe ia zgjati asaj .
-Keto mbaj per vete ,ndersa sonte do te le tek dera disa dhurata .Kur te trokas hape deren ngaqe do jem une .Do vij sa per te lene dhuratat e mia –

Iku nga zyra e gezuar .Burrat po fillonin te binin ne lojen e saj .Persa i perkiste rroges i kishte dhene me ne fund ate qe meritonte ,pas rroges se ulet qe i jepte
 
PM  Top
Red_i
view post Posted on 5/2/2010, 09:24 Quote
Fshatarja

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke që t’i presë procedurat patriarkale, përderisa të bëhesha gruaja e dikujt që nuk do e njihja fare, deri në martesë.
Ishte fillimi i viteve të nëntëdhjeta. Kohë me krizën më të madhe financiare dhe aq më tepër dashurore. Megjithatë, unë në një festë ia lëshova sytë një djaloshi nga një fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bëra atë për veti. E mashtrova lehtë që të më grabiste, gjoja se familjen e kam të vështirë dhe nuk do më fejonte për të. Ashtu edhe vepruam, disa muaj më vonë. Nata e parë ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatë. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natë e deri më sot është burri im! Pasi më kaluan ato ditë të para, gjatë të cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortë si mashkull. Kishte një penis të vogël, diku 13 cm. Unë gjithnjë e më tepër dëshiroja diçka që do të më mbushte plotësisht meskëmbëshin tim të etur në çdo çast për mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bëmë dy fëmijë. Atëherë ndjeja edhe më shumë nevojë për “diçka”
Harrova të them se, para se të na lindnin fëmijët, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bë ai lesh me ta, vendosi të shkonim në kryeqytet. Aty gjeti një banesë shumë të mirë dhe në një lagje, paksa të fshehtë, sikur të më kishte pyetur mua. Vend fenomenal për ta shijuar unë atë që më mungonte kaherë, sidomos pasi linda fëmijët.
Një burrë, i cili kishte vetëm një fëmijë, ndërkohë që gruan e kishte jashtëzakonisht të shëmtuar dhe të trashë, ia vura syrin menjëherë. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte një stil që më përshtatej mua. Buzëqeshja e tij, kur më përshëndeste gjatë “ndeshjes” nëpër shkallë apo edhe në shitoret, me flakëronte. Ai e kish nuhatur këtë ndjenjë time dhe filloi aksionin.
- Sa shumë më pëlqen, nuk e ke idenë. Do të dëshiroja të të kem vetëm njëherë, e pastaj le të vdesë – më tha prerazi dhe u largua.
Unë fillova të mendoja në çdo kohë për këtë “ofertë” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Të nisi këtë lojë që dëshiroja shumë vite, apo jo! Do të ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditë dhe ja, papritur u takuam me Demirin në bodrumin e ndërtesës, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutë.
- Nuk është fer të mos më përgjigjesh. Nëse e meritoj, më qo në Rr. S. Por, më beso se ti më pëlqen dhe nuk e kam me të keq – më fliste pa ndërprerë ai, ndërkohë që afrohej gjithnjë e më pranë meje.
Unë vetëm e shikoja, por që goja mu frenua krejtësisht. E shihja se njëra do të ndodhte me mua, rreziku ose kënaqësia e shumëpritur. Megjithatë, qëndroja e stepur, përderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun në sup, ndërkohë që fjalët nuk i ndalte. U bëra sikur pula në shi… as të tërhiqesha, as të qëndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i këtyre punëve. Më shikoi drejtë e në sy dhe mi ngjiti buzët për buzët e mia. Unë fillimisht nuk reagoja, por më vonë ia ktheva edhe unë, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kë. Më rrëmbeu për vithe dhe më ngjiti për trupin e tij. O zot sa i forte ishte… i fortë ishte edhe në mashkullorin e tij, sepse e vëreja kur më fërkonte mbi pantallonat e holla që kisha në atë çast. Nuk e di se kurë e kishte nxjerrë jashtë aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorën dhe ma shpuri në të.
- Ahhh… ky është kar – arrita të lëshoja vetëm këtë zë, i cili atij ia ndezi të gjitha dritat e gjelbra. Tani ai më nuk kishte aspak frikë, sepse unë humba fare në duart e tij. Me shpejtësi ma futi dorën mes këmbëve dhe filloi të më fërkonte. O sa shuplakë të madhe dhe të fuqishme që kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtëri ta fërkonte, përderisa u bëra qullë. Në çastin kur më ktheu, për të ma futur nga mbrapa, u dëgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamë më shpejtësi. Unë shkova në bodrumin tonë, e ai u fsheh diku që as unë nuk do e gjeja dot, se lerë më komshiu plak, i cili kishte zbritur për punët e veta.
Sapo është ngjitur ai plak i mallkuar lartë, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenë ka na bëjnë hora e zezë – më tha, duke qeshur tamam si një dashnor i vërtetë.
Kjo fjalë e tij më bëri që mos të vazhdoj më tej, por i thash se mund të më vij në banesë të nesërmen në mbrëmje, sepse burri më shkonte për një dokument në fshat dhe do të qëndronte atje një natë.
Kështu edhe ndodhi. Sapo është qetësuar çdo gjë, ai erdhi në banesë dhe unë mbeta si qyqajkë. Nuk dija se çfarë të mendoja, vetëm se i “kërceva” si kuçedër në qafë. Ashtu e ngatërruar në të, u ndodha në dhomën time të fjetjes, të cilën do e ndaja për herë të parë me një mashkull tjetër.
Demiri mi hoqi ato pak lecka që kisha dhe, ahhhh… sa lezet filloi të më lëpinte. Këtë burri im kurrë nuk e bënte, për asnjë çmim. Ç’është e vërteta, unë kam parë nëpër filma, por edhe mua më është dukur si një veprim shtazarak. Por, ky komshiu më bëri që ta shijoj edhe këtë kënaqësi.
- Ahhhh… Nuk kam ditur se është kaq lezet… Ti qenke mjeshtër i pidhit… Ashtu… Ohhhh. – ulurisja si kudër.
Demiri fare nuk bënte zë, por vetëm llapërçiste edhe më fortë, e që mua më bëri të arrij orgazmën e parë. Në atë çast, mi afroi te fytyra koqet e tija shumë të mëdha. E kapa për huri dhe për herë të parë putha majën e tij. As këtë me burrin nuk e bëja, thjeshtë, sepse këto veprime ai i konsideronte si anormale.
 
PM  Top
Red_i
view post Posted on 5/2/2010, 09:44 Quote
Isha e Etur

Isht vere dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne pushim ne Turqi por nuk u realizua deshira qe te shkonim ne Turqi dhe vendosem te shkojme ne Ulqin, se paku te rrezitem me nje det.
Shkuam ne Ulqin un dhe 2 shoqet e mija, nuk kishim as nje shok me vete dhe mendojshim qe te benim ndonje shok ne Ulqin. Meqense nuk kishim rezervuar ndonje hotel vendosem qe te vendosemi me nje shtepi private, kur mbritem ne Ulqin murrem nje taksi dhe na la ne ne lagje dhe tha ketu do te gjeni sigurisht nje shtepi per te banuar, kur po shikonim te nje shtepi ishte nje njeri ishtrir ner nje hije ne oborrin e ti ishte i nxirr ngjyr kafe i gjat, i bukur dhe un po e pyta a mundet qe te na ndimoj kerkonim nje shtepi per ti kalu pushimet 2 javeshe, aj mendoj 2 dite dhe na ftoj qe te banojm tek ai mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i bukur nuk mundemi te refuzojm, u vendosem, i kishim 2 dhoma e kurse na ishim 3 veta dhe e pytem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhom aj na tha jo se jan shum te vogla nuk kishte vend ne dhom edhe per nje shtrat tjeter, ok pranuam 2 dhoma. U ndreqem ne dhoma mbas 15 minutve dulem ne oborri ku ishte aj i shtrir ndejtem pak na luti per te pir diqka pitem diqka dhe dolem, na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne plazh dilshim ne mbramje vinim ne shtepi pa kurr far problemi, ne diten e 4 erdhem prej plazhit dhe un erdha vetem me bikini dhe aj po mi shikon cicet e mija se te gjith me thoj se i kam si te pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. Bana dush mbasi dola prej banjos aj ishte zveshur tersisht dhe pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un u habita, dhe ma shum me habiti kari i ti i madh e i trash, qe jeshte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari e e trupi i tij. Menojsha te futem ne banjo me ta po kisha frik, dhe shkova ne dhomen time te nesmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne plazh me to se me kishte djeg dilli, dhe keshtu veprova nuk shkova ne plazh se kisha deshir qe ta kem at kar te bukur ne pidhin tim, Ishte ora 11 dhe ne koridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te posht, dhe me pyti nuk keni shku ne plazh thash jo se mu ka djegur lekura, me tha eja un kam nje krem qe ta ly shpin dhe pranova Ok thash po te pres ne dhomen time shkoj aj e murr kremen dhe erdh tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te bukura te ma lemont shtepinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicet te me ferkoj dhe un me njenen dor ja lemova karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un ithash shtrengomi cicet edhe pak ma shum dhe ja vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja karin e ti nuk e si se qka me gjeti dhe nuk kisha marre. dhe ja shtina doren nen brek dhe ja preka karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithke cicet the un vetem beje ohh ma shum prej knaqesis, dhe kari i ti ju trash ju qua ju be si dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe pshtyti nje her ne pidhin tim dhe ja mshoj ja 2 her dhe pastaj e shtin gjuhen e gjat qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe un isha e shkiri prej knatqesis as nje her nuk kisha perjetu at knaqesi deri sa vazhdojke me gjuh te ma lepinte pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicet, dhe mabdej ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj bem posite 69- pasta i thash ma shtin Karin ne Pidh se me Tranove krjet.. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdojke me dor te ma lemojke the un isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, kue u qua ne kemb un mendova qe me ne fund do te me qinte aj iku dul nfa dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdhu ushtria ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e eke.. dhe un qova dhe ashtu veprova i hipa karit te ti te madh e te trash, dhe uqita, kurse aj me thojke ma shpjet boll shpejt provojsha po kerkojke edhe ma shpetj kur me kapi me 2 durt dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti kemt e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpetci shumm teper te shpejt. deri sa me lodhi uderdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet me qiti edhe shum her., dhe vazhdoni uqitem ishte nje eqimje e mrekullushme, dhe keshtu mbaroj dita shoqve nermal nuk ju tregoja. dhe at te qime e kisha gjado nat per sa nejta ne ulqin- ishte knatci e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ.
 
PM  Top
Red_i
view post Posted on 5/2/2010, 10:07 Quote
Rome 2004

Nje shoku im me thirri ne ditelindje te goces se tij, ishim shume te afert. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te ftuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja.
Ne mesin e tyre ishe edhe nje grua diku rreth 35 vjeqare me dy femij te vegjel. Ajo gruja gjat tere kohes nuk mi hoqi syt, mirpo une bisedoja me shokun time dhe as qe me shkonte mendja per asgje. Diku nga fundi une morra leje dhe ika per ne banesen time. Arrita te stacioni i autobusit qe ishe nja 5min larg shtepise se shokut dhe po prisja kur papritmas u shfaq ajo gruaja me dy kalamajt e saj, njeri nga ta ishte shume i vogel dhe ishte ne karroc per femij. Ajo pasi arriti filloji te bisedoj me mua dhe me shikonte drejt ne sy. Me ne fund arriti autobusi dhe une i ndimova me karrocen. Ne autobus kishte shume njerz kushtu qe dash e pa dash trupat tone prekeshin. Une ne fillim mudohesha qe ti shpangem prekjes por siq dukej ajo afrohej gjithnje e me shume.
Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bythes se saj u mbeshtet ne karin tim. Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. Ajo kishte te veshur nje fustan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey bythen e mbeshteti fort per kari. Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t’ja hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush.
Levizja e autobusit bente qe edhe ajo te forkoj bothen e saj sa me shume per karin tem. Une te dy duart i kisha lart duke u mbajtur dhe ne nje moment nuk munda te durohem me dhe e leshova njeren dore ngadal dhe fillova t’ja prek bythen se pari me pjesen e prapme sa per ta par reagimin e saj e pastaj me gjith doren fillova t’ja shtrengoj njeren vithe dhe t’ja hap pak keshtu te krijoj nje pozit me te mire per karin tem i cili tash ishte ba i fort dhe donte te eksplodonte. Siq duket kjo gje i peqente asaj sepse gjithnje e ma shume ferkohej per kari. Pasi qe kari nuk mund te arrine atje ku duhej une ja futa doren ne mes vitheve dhe fillova ta ferkoj por nuk munda te arrij deri te pidhi i saj per shkak te fustanit te saj te ngusht. Me ne fune arritem ne satcionin e saj dhe une duhet ti ndimoja qe te zbres karrocen nga autobusi, ndersa ajo pa humbur kohe me ftoj ne banesen e saj pasi qe nuk e kishte burrin aty. Kur arritem aty pa humbur kohe mua me vendosi ne dhomen e fjetjes dhe vet shkoi per ti vendosur femijet ne nje dhom tjeter. Nuk vonoj dhe u kthye perderisa une qendroja ulur dhe i hutuar.
Me tha te ngritem ne kembe dhe e ktheu bothen dhe filloi ta ferkonte per kari dhe pershperiti ta vazhdojm aty ku e lam ne autobus. Une i ula duart posht dhe ja ngrita fustanin deria sa para meja u shfaq bytha e saj e bardh si bora dhe e fryer si top. Fillova t’ja forkoj fort perderisa me doren tjeter i leshova posht panatallonat e mi dhe e nxorra karin nga breget dhe ja mbeshteta per bythen e saj te mire derisa te dy duart i ngrita dhe fillova te ja forkoj cicat te cilat i kishte bukur te mdha. Kishte ardhur koha qe t’ja jargoj fustanin te cilin ja zhvesha nga lart perderisa ajo leshoj breget e saj posht. Une njeren dore qe kisha ne cica e leshova posht te pidhi i saj i cili ishte bere qull dhe per cudin time nuk kishte anje qime. Perderisa kari im ferkonte bythen e saj dhe njera dore prekte majen e cices se saj dhe tjetra ishte ne pidh ajo filloi ti leshonte disa ooohhhh te njepasnjeshme qe mua filluan te me kallin krejt. Papritmas u kthye nga une dhe filloi te me puth ne buze duke ma futur gjuhen thell ne goj, perderisa me njeren dor me kishte kapur karin aq fort sa thuajse deshironte ta shkulte saqe me skatonte edhe dhimje kushtu qe i thash ta nderpres. Duke mos ma leshuar karin me derhoqi nga krevati dhe tha hajde rrasma karin se flaka don me me dal. Ajo ra ne shpin ne krevat dhe i hapi kembet duke e ferguar pidhin me dore perderisa une i zhvesha deshat qe edhe me kishin mbetur ne trup. Perderisa i’u afrohesa asaj ajo thriste o hadje qijum e ta hanksha karin qe e paske te mire si vet. Une ju afrova dhe fillova ta lepij ne kofshat e saja deri sa arrita te pidhi i cili kur fillova t’ja lepij ju kishte bere flak i nxet dhe vazhdimisht leshonte leng. Une ja futa gjuhen sa ma fell qe ishte e mundur ndersa ajo me kapi me dy duart per koke dhe thuajse deshirone te ma fuste koken ne pidh ndersa ofshamat e saj tasht e kishin arritur kulmin dhe me siguri ndegjohej edhe jasht dhomes. Vazhdova me “exploru” murin e eperm te pidhit me gjuhe perderisa ajo nuk arriti ne orgazm dhe ma mbushi gojen plot me lengun e pidhit. Une vrapova ne banjo per ta pastruar gojen ndersa ajo me erdh prapa dhe me pyeti a deshiron te me qish apo deshiron me ta thith. Une zgjodha me ja fun ne goj dhe perderisa isha i ulur ne skaj te vaskes ajo ra ne dy gjujt dhe se pari filloji ta rretulloj quhen rreth kokes se karit e pasta e futi mrenda ne goj dhe e thithte si e qmendur derisa ja mbusha gojen plot me sperm. Pastaj ben nje tush dhe prap u kthyem ne dhomen e fjetjes dhe filluam me puthje marramendse per disa minuta dhe pastaj fillova punen ne cicat e saj qe siq thash ishin bukur te mdha per arsyje se kishte lindur femijen para disa muajve dhe ende kishin qumesh. Ja lepija majet e cicave dhe her pas here ja thithsha dhe mundohesha ti fusja te gjitha ne goje. Kari me ishte ngritur dhe ishte i gatshem per akcion dhe ajo kur e pa pa humbur hypi mbi te dhe fillio ta kaleronte deri ne orgazem, ndersa une pasi me pelqen pozita nga prapa ashtu e qiva deri sa e kryta edhe per heren e dyte.

Me te kemi vazhduar secretin ton seksual per nje kohe te gjate dhe ju them qe nga nje femer per te cilen ne fillim nuk kisha interesim aspak u shendrrua ne femren me te preferuar per mua.
 
PM  Top
ARMANDA
view post Posted on 5/2/2010, 10:48 Quote
Avash ti Red_i sa te detajuara po na i Pershkruan :D

Ishte hera e pare qe dilnim bashke

Te them te drejten nuk me pelqente por kur nje njeri tregon interes per ty te ngjall kureshtjen dhe te ben te ndihesh mire, thjesht fakti qe je ne qender te vemendjes se dikujt....
kishte kohe qe insistonte per te pire nje kafe dhe mqse ate mbasdite nuk kisha c'beja dhe deshira per te marre pak ajer dhe per te bere dy hapa ishte me e madhe se thirrja e krevatit per gjume ju pergjigja mesazhit te 200 qe dergove...
u takuam afer shtepise time dhe nuk e di pse e perqafova kur e pashe, ishte i embel dhe cuditerisht ate nate i kish rene nje nur i vecante....
nisem te bisedonim per gjera koti ndersa prisnim autobusin qe do te na conte ne qender tek bari im i preferuar....nuk ishte entuziast qe shkonim atje....autobusi nuk vonoi te vinte dhe mqse nuk kish vende bosh u ulem te dy ne nje poltron, thuajse ngjitur me njeri-tjetrin....vazhduan bisedat boshe derisa aritem para deres se barit....ishte bosh......kaluan disa minuta dhe me propozove te iknm ne nje ambjent me te kendshem....e ndjeva qe do te ishte nje nga ata qe nuk me pelqen t'i frekuentoj edhe pse jam pjese e atij komuniteti.....
pubi ishte plot dhe panorama ishte fantastike....nuk e di pse koloseu ate nate mu duk me madheshtor, me i bukur....me dukej sikur me falte ngrohtesi ne ate nate te ftohte nentori, mbase nuk ishte koloseu por kemba e tij hedhur siper times sepse duhet ta kish kuptuar qe kisha ftoht....atje kish shum njeres dhe pasi konsumuam pijet qe na ngrohen pak i propozova te benim nje shetitje te vogel....
mbremja kaloi kendshem sepse kisha krijuar ide te gabuar per te, ne fakt ne fakt nuk ishte se kisha krijuar ndonje ide por thjesht nuk e njihja dhe deshira per ta njohur nuk ishte me e madhe se indiferentizmi (jo vetem kundrejt tij ne kete periudhe)....ishte njeri me bote, nisi te me shpjegonte teknikat e baletit sepse mendonte se do me vlenin duke patur parasysh studimet qe vazhdoj.....
nata kaloi e qete dhe me pelqente menyra sesi me shikonte,sesi me afrohej mepelqente edhe fakti qe nuk e fshihte qe i interesoja....
pas oresh te kendshme erdhi momenti te ndaheshim dhe perseri duhet te prisnim autobusin qe do te na conte ne shtepi (sikush ne te tijen,kuptohet)...i ftohti avanconte dhe mua me kapen disa ethe te forta....nuk e di nqse ishte per shkak te te ftohtit apo ishin nga fakti se ai me qendronte shum afer dhe nuk e fshihte deshiren per te me puthur, ate deshire kisha gjith mbremjen qe e lexoja ne cdo xhest, ne cdo fjale, ne cdo shikim.
une vazhdoja te dridhesha edhe pasi me perqafoi per te me ngrohur sadopak (por mendoj se ishte thjesht nje justifikim per te me prekur dhe shtrenguar fort sepse shallin ne mbante ne qafe nuk ma ofroi) .... pa kuptuar e shtrengova fort edhe une dhe u drodha kur lekura e qafes se tij u bashkua me ate timen....me puthi lehte ne faqe dhe me pas ndjeva gjuhen e tij te gjarperonte prane veshit tim....
-dreqi - mendova.
- nuk duhet te vazhdosh me atje -po berrtisja me vehte
ndieja se deshira per ta puthur behej gjithmon e me e forte por nuk kisha guximin ta merrja une iniciativen....nuk kaluan me shume se 10 sec kur ndjeva gjuhen e tij te lagesht brenda gojes sime....gjaku filloi te zjente dhe harruam qe ishim ne mes te rruges edhe pse vetem....
befas ndjeva mes puthjesh, thithjesh duart e tij te fuqishme te perkedhelin dhe esploronim trupin tim.....epshi sa vinte dhe shtohej por atje nuk mudeshim....
 
Top
26 replies since 18/1/2010, 14:20
 
Reply